Şair Şeyhmuz Çiçek Aksara’ya Geliyor

18 Kasım 2017 Cumartesi, 12:53

Aksaray 1. Uluslararası Ihlara Vadisi Yunus Emre Şiir Şöleni kapsamında düzenlenecek olan etkinliğe Şair Şeyhmuz Çiçek katılacak.

24 Kasım 2017 – Saat: 19.00 – Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve 25 Kasım 2017 – Saat: 19.00 – Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan şiir şöleni tüm halka açık olacak.

Şair Şeyhmuz Çiçek Kimdir?

Diyarbakır’ın Bismil ilçesine bağlı Topraklı köyünde 1965 te dünyaya geldi. YASAK adını taşıyan ilk şiir kitabı 2002 yılında yayınlandı.  2009 yılında AĞLAMANIN ARDINDAN adını verdiği 2. şiir kitabı, bir kültür ve sanat oluşumu olan Edebiyat Yolcuları arasında çıktı.

Şeyhmus Çiçek’in şiirleri, çeşitli edebiyat dergilerinde yayımlandı. Şair yurt içinde şiir etkinliklerine katılıyor. Özgün şiirleriyle şiir severlerin dikkatini çeken Şeyhmus Çiçek yaklaşık 20 yıldır Kayseri’de yaşıyor. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Şeyhmus Çiçek’in şiirleri çeşitli edebiyat dergilerinde yayımlanıyor. Şair yurt içinde şiir etkinlerine katılmaktadır. Evli ve beş çocuk babası olan özgün şiirleriyle şiir severlerin dikkatini çeken şair, “Yoğun Burç şiir Dinletileri” yöneticiliğini de yapmaktadır.

Düzenlenecek olan Ihlara Vadisi Yunus Emre Şiir Şöleniyle Şair Şeyhmuz Çiçek ilk kez Aksaray’da şiir severlerle buluşarak şiirlerini seslendirecek.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.