Peygamber Sevdalıları Siyer Sınavı Düzenleyecek

19 Aralık 2017 Salı, 19:05

Peygamber Sevdalıları Türkiye geneli “O’nu Oku O’nu Yaşa” siyer sınavı düzenleyecek. Her seviyeden kişilerin katılabileceği sınav 4 ayrı kategoride gerçekleşecek. Eğitim seviyesine göre her kategori için ayrı hazırlık kitapları verilecek ve sorular sadece verilen kitaptan sorulacak

2000 Kişiye Ödül 5 kişiye Umre Ödülü Verilecek

Peygamber sevdalılarının düzenlemiş olduğu sınavda her kategori için yüzlerce hediye ve ödül dağıtılacak. Peygamberi okumak, o’nu anlamak, o’nu yaşamak ve tanımak adına gerçekleştirilen sınav için iyi hazırlanan katılımcıların mutlaka bir ödülü kazanabilecekleri öngörülüyor.

Her bir kategori için verilecek ödüller şu şekilde;

Sınava katılmak isteyenler www.siyersinavi.com internet adresinden başvuru yapacaklar. İnternet’ten yapılan başvurudan sonra Aksaray’da sınava katılacak olanlar 05452988226 numaralı telefondan irtibat kurarak bulundukları yerde ki merkezde kayıtlarını onaylatarak kategoriye ait kitaplarını alabilecekler.

Aksaray için kayıt onaylatma ve kitap temin noktası; Aksaray İlim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKSA –DER) Adres: Sofular Mah. Sofular Cad. 1103 Sk. No:28/1

18 Şubat 2018 pazar günü 11.00 ile 13.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan sınava son baş vuru tarihi 27 Ocak 2018 cumartesi günü olacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.