HÜDA PAR’dan Bayram Mesajı

24 Mayıs 2020 Pazar, 06:07

​HÜDA PAR Aksaray İl Başkanı Özgür Kalkan, Ramazan Bayramı’na Covid-19 salgınının burukluğu içinde girildiğini söyleyerek, tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan HÜDA PAR Aksaray İl Başkanı Özgür Kalkan, Bayramın, Müslümanların birlik ve beraberliğine, kurtuluşuna vesile olmasını temenni etti.

Bayramın tüm Müslümanların kurtuluşuna vesile olması temennisinde bulunan Kalkan, “Şehr-i Süleha’nın aziz halkı başta olmak üzere, İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramın yeryüzünde adaletin, huzurun ve barışın sağlanmasına vesile olmasını diliyorum. Her ne kadar buruk geçse de, evlerimizde olsak da, büyüklerimizin ellerini öpemesek de bu bayram, bizim bayramımızdır. Rabbim bu bayramı, bütün Müslümanların kurtuluşuna, birlik ve beraberliğine vesile kılsın.

Coronavirus salgını nedeniyle her ne kadar evlerimizde kapalı kalsak da Allah’ın yardımıyla yeniden bir araya gelecek, yeniden nice bayramlarda buluşacağız. Tekrar bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle nice huzurlu ve mutlu bayramlar dilerim.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir