BAŞLARKEN

08 Ağustos 2017 Salı, 10:45

 

Bizim Aksaray İnternet Haber sitesi olarak siz değerli takipçilerimizi selamlıyoruz. Her gün yeni gelişmelerden sizleri haberdar ederek bu ortamda buluşuyor olacağız. Hakikatin şahitliğini yapmak, söylenmesi gerekirken saklanan her durum ve olayı ifşa ederek halkımızı haberdar etmek, sesleri kısılmaya çalışılan çevrelerin sesi olmak adına her gün yeniden doğacağız.

Gücümüzü, mutlak gerçek olan hakikati ifade etme iradesini göstermekten, kınayıcının kınamasına aldırış etmeden yolda olmanın izzetinden alacağız. Mağdurların sesi olmak, hakkı gasp edilen çoğunluğun kısık sesine ses katmak adına söylenecek tüm sözlerle birlikte olacağız.

Yerel habercilik anlamında Aksaray’da yayın yapan yazılı ve görsel medyanın kopyala yapıştır habercilik mantığı, üretimden yoksun, fikir, düşünce yoksulluğu bizi bu alanda çalışmaya sevk etmiştir. Geleceğin kendisi olan genç nesillere söyleyebilecek tek sözü dahi olmayan medyanın varoluş amacı sorgulanmalıdır. Belediye, valilik ve emniyetin haber bülteni olmaktan bir adım ileriye geçemeyen mantık habercilik yapmış sayılamaz.

Resmi kurumların, sosyal çevre ve camiaların her olumlu hizmeti takdir edilmeyi hak ettiği gibi yapılan yanlış işlerin devam etmemesi için ifşa edilmesi de o kadar haktır. Bu anlamda gözümüzün gördüğü, doğruluğu teyit edilmiş her gelişmeden halkımızı haberdar etmek görevimiz olacaktır.

Şehrimizin tanıtımı ve halkımızın menfaatine olacak her organizasyonu gururla duyuracağız. Sivil toplum örgütlerinin halkın yararına yapacakları her faaliyeti ayırım yapmaksızın siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Bu tür faaliyetlerin yaygınlaşması adına elimizden gelen, bize düşen her ne ise fazlasıyla yapacağımızı duyuruyoruz.

Her gün iyi haberler ve halkımızın yararına olacak gelişmeleri paylaşmak dileğiyle Allah’a emanet olun.

www.bizimaksaray.com

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir