Aksaray’ın En Büyük Kitap Kırtasiye Merkezi

06 Eylül 2017 Çarşamba, 13:46

Yeni eğitim öğretim sezonuna sayılı günler kala veli ve öğrencilerin dikkat etmesi gereken hususlar hakkında bilgi veren Yemen AYHAN, bu alanda hatırı sayılır geçmişiyle tecrübe sahibi olduklarını ve gelişi güzel her yayını bulundurmadıklarını ifade ederek, seçkin eserleri bulundurma noktasında titiz davrandıklarını söyledi.

Düşünce,fikir,edebiyat,siyaset,tarih,felsefe ve daha bir çok alanda kitapların temin edilebileceği Aksaray’da ki en büyük kitabevi olma özelliğini taşıyan mağazada kültür sanat dergileri de bulunuyor. Aksaray’da bulunamayacak bir çok eseri Anadolu kitap kırtasiye mağazasında bulmak mümkün, kitapseverlerin uzun bir süredir Aksaray’da aradığı kitabı bulma noktasında ki sıkıntısı Anadolu Kitap Kırtasiye mağazasının hizmetiyle sona ermiş oluyor.

 

Üç katlı kitap kırtasiye mağazasında dini, ilmi, kültürel kitaplar, yardımcı ders kitapları, test kitapları ve kitapçık çeşitleri bulunuyor. Ofis/büro malzemeleri ve hediyelik eşyalarında bulunduğu Anadolu Kitap Kırtasiye mağazası Aksaray halkının ve öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede bulunuyor. Anadolu Kitap Kırtasiye mağazası bölgenin sayılı en büyük mağazalarından biri olma özelliğini taşıyor.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.