Aksaray İHH’da Görev Değişimi

02 Aralık 2019 Pazartesi, 12:36

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği’nde görev değişimi yapıldı.

On yıldır Aksaray İHH başkanlığı görevini yürüten Önder Özkan, İHH Genel Merkezinde yeni açılan Yurtdışı ve Yurtiçi Proje Denetleme Biriminde görev alması nedeniyle il başkanlığı görevini Şenol Korkmaz’a devretti.

Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen devir teslim töreni ile Önder Özkan, görevi yeni başkan Şenol Korkmaz’a devretti. Hafız Ömer Yılmaz’ın Kuranı Kerim tilavetiyle başlayan törende konuşan Özkan, “10 Yıl önce temsilci olarak başlayıp, teşkilat kurarak devam ettiğimiz başkanlık görevimiz sona ermiş oldu. Şu ana kadar edindiğimiz tecrübeleri İnşallah daha farklı alanlarda yine İslam aleminin hayrına uygulamaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Şenol Korkmaz’ı yeni görevi için tebrik eden Özkan, “Yönetim kurulu olarak hepimizin istisnasız üzerinde ittifak ettiğimiz ve bundan dolayı da kendimi bahtiyar hissettiğim, ekip ruhunu benimsemiş olduğumuzu bir kez daha gördüğüm yeni başkan belirlemede Şenol Korkmaz abimize yeni görevinde muvaffakiyetler dilerim. Bundan sonra Aksaray İHH’da onun liderliğinde Allah rızası doğrultusunda koşturmaya devam edeceğiz. Biz de görev çıktıkça yurtiçi ve yurtdışında ziyaret ve incelemelerimizi yapıp, döneceğiz, bununla birlikte Aksaray’da hizmete devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Son olarak teşekkür konuşmasında bulunan Özkan, “Şu ana kadar yaptığımız hizmetler fazlasıyla fedakarlık gerektirdiğinden;
Başta annem, babam, eşim ve çocuklarım olmak üzere, birbirinden kıymetli insanların yer aldığı teşkilatıma ve isimlerini saymakla bitiremeyeceğim yüzlerce güzel insana şükranlarımı sunuyorum. Her zaman kurduğum cümleyi tekrar etmek istiyorum. “Ortada bir başarı varsa ekibimizin gayretidir, başarısızlık varsa bana aittir.” açıklamasında bulundu.

Program, İlhan Demir Hocanın yaptığı dua ile sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.